Antirasistický futbalový turnaj 8. mája v Bratislave!

Budúci štvrtok sa v Bratislave opäť uskutoční antirasistický futbalový turnaj United Colors Of Football! V príjemnom prostredí neďaleko Slavína ukážeme svetu, že rasizmus, nacionalizmus a ďalšie hlúpe delenia nemajú miesto na štadióne, ani inde.

Futbalisti a futbalistky si užijú turnaj s 32 tímami, nehrajúci návštevníci si môžu vybrať z pestrého sprievodného programu. O hudbu sa postarajú DJi Radko Obratko, King Shabba Kong, Inso a Vec. Koho nebaví sledovanie zápasov, má možnosť vyskúšať si streľbu z luku pod odborným vedením, zúčastniť sa crossfitového workshopu s certifikovaným trénerom alebo sa naučiť žonglovať od profíkov zo žonglérskych škôl. A kto dostane chuť, môže si nacvičiť stretnutie s rasistami na boxerskom mechu. Angažované časopisy a merch s názorom zase poskytne stánok kontrashop.sk.

Nezabudli sme ani na deti – tie sa zabavia v detskom kútiku s trampolínou a skúseným dozorom, kým sa na bare osviežite chladenými nápojmi a vegánskym jedlom.

Viac informácií, najmä pre hráčov, získate na oficiálnom webe turnaja United Colors Of Football a jeho FB profile. Prípadne sa stavte na warm-up party deň pred turnajom, 7. mája v bratislavskom klube U Dežmára – vystúpia tu antifašistické kapely z Ruska: What We Feel zahrá zmes hard-core a punku, rapom sa odprezentuje partička Moscow Death Brigade. Ako support vystúpi aj nová banda Enough z Bratislavy. Výťažok z koncertu poputuje rodine zavraždeného antifašistu.

Nezabudnite a prídite si zahrať, alebo sa len zastavte!
8.máj 2014 / štvrtok / ZŠ Mudroňova, Bratislava / Zápis tímov do 9:00


poli na vybrali.sme.sk